Új termékek
HIDRAULIKUS HENGER MONO 70/60-400
| MŰSZAKI ADATOK | |
| Visszavétel vagy csere: | 14 nap |
| Garancia: | 2 év |
| Maximális nyomás: | 250 bar |
| Maximális sebesség: | 0,5 m/s |
| Hengerek kinyúlási ereje (250 bar): | 7,07 tonna |
| Hengerek kinyúlási ereje (180 bar): | 5,09 tonna |
| Dugattyú belső átmérő: | 70 mm |
| Dugattyúrúd átmérő: | 60 mm |
| Hidraulikus henger löket: | 400 mm |
| Súly: | 18,7 kg |
MÉRETEK

| Kód | MONO HIDRAULIKUS HENGER | D (henger löket) | E |
| mm | |||
| 14457 | 70/60-100 | 100 | 260 → 360 |
| 14458 | 70/60-150 | 150 | 310 → 460 |
| 14459 | 70/60-200 | 200 | 360 → 560 |
| 14460 | 70/60-250 | 250 | 410 → 660 |
| 14461 | 70/60-300 | 300 | 460 → 760 |
| 14462 | 70/60-350 | 350 | 510 → 860 |
| 14463 | 70/60-400 | 400 | 560 → 960 |
| 14464 | 70/60-450 | 450 | 610 → 1060 |
| 14465 | 70/60-500 | 500 | 660 → 1160 |
| 14466 | 70/60-550 | 550 | 710 → 1260 |
| 14467 | 70/60-600 | 600 | 760 → 1360 |
| 14468 | 70/60-700 | 700 | 860 → 1560 |
| 14469 | 70/60-800 | 800 | 960 → 1760 |
| 14470 | 70/60-900 | 900 | 1060 → 1960 |
| 14471 | 70/60-1000 | 1000 | 1160 → 2160 |
MONO Hidraulikus Hengerek
Egy hidraulikus henger a hidraulikus energiát lineáris erővé és az abból eredő mozgássá alakítja. Működésük a Pascal törvényén alapul, és a zárt térben lévő folyadék – olaj – nyomásából származó erőt használja fel. Amikor a hidraulikus folyadékot a henger egyik oldalára pumpálják, az a dugattyút tolja, ezáltal lineáris mozgást hozva létre.
MONO hidraulikus hengereink megbízható erőt képviselnek egy irányban.
Az egyirányú (egyszeres működésű) hidraulikus hengerek úgy vannak kialakítva, hogy megbízható és szabályozott erőt adjanak egy irányban – tökéletesek emeléshez, préseléshez, billentéshez vagy rögzítéshez, ahol a dugattyúrúd visszatérését gravitáció vagy külső erő biztosítja.
Főbb jellemzők:
- Egyszerű és masszív szerkezet
- Automatikus visszahúzás külső erő vagy gravitáció segítségével
- Alacsony karbantartási költségek és hosszú élettartam
- Különböző lökethosszokkal és dugattyú vagy rúd átmérőkkel elérhető
Az egyirányú hidraulikus hengereket sok iparágban használják, beleértve a mezőgazdaságot, gépipart, építőipart, hajógyártást, energiatermelést, élelmiszeripart és az autóipart.





