Nye artikler
HYDRAULISK PUMPE MONTERING GR.1 + ELEKTRISK MOTOR 24V 2.5KW = 2.5CC - 6.6LIT
Kode:
11762
OEM:
9990000024773
Skattesats
22 %
Pris uten MVA:
1.986,92 NOK
Pris med MVA:
2.424,04 NOK
Ref:
5
| Tekniske data | |
| Leverandør: | Tyrkia |
| Motoreffekt: | 2.5 kW |
| Pumpekapasitet: | 2.5 cc |
| Aggregatflyt: | 6.6 l/min |
| Maks. trykk: | 190 bar |
| Retur eller bytte: | 14 dager |
| Hastighet: | 2650 rpm |
| Produktvekt: | 8 kg |
| Spenning: | 24 V |
Beskrivelse:
Hydraulikkaggregatet fungerer som en drivkilde i det hydrauliske systemet. Egnet for ulike bruksområder som tipphengere.








