Új termékek
HIDRAULIKUS SZIVATTYÚ KÉSZLETEK GR.1 + ELEKTROMOS MOTOR 24V 2,5kW = 2,5cc - 6,6lit
Kód:
11762
OEM:
9990000024773
Adó mértéke
22 %
Ár áfa nélkül:
65.229,70 HUF
Ár áfával:
79.580,24 HUF
Ref:
5
| Műszaki adatok | |
| Szállító: | Törökország |
| Motor teljesítmény: | 2.5 kW |
| Szivattyú térfogat: | 2.5 cc |
| Egység áramlás: | 6.6 l/min |
| Max. nyomás: | 190 bar |
| Visszaküldés vagy csere: | 14 nap |
| Fordulatszám: | 2650 rpm |
| Termék súlya: | 8 kg |
| Feszültség: | 24 V |
Leírás:
A hidraulikus egység hajtásként működik a hidraulikus körben. Különböző alkalmazásokhoz, például billenő pótkocsikhoz.








