Jauni produkti
MINI HIDRAULISKĀ EĻĻAS DZESĒTĀJS 12V DC - 1.6kW = 2.1cc - 8 lit - 2x divvirzienu vienība (metāls)
Produkta kods:
11286
OEM:
9990000017522
Nodokļu likme
22 %
Cena bez PVN:
383,61 EUR
Cena ar PVN:
468,00 EUR
Ref:
14
| Tehniskie dati | |
| Piegādātājs: | Turcija |
| Motora jauda: | 1.6 kW |
| Sūkņa plūsma: | 2.1 cc |
| Agregāta plūsma: | 5.6 lit/min |
| Tvertnes tilpums: | 8 litri |
| Maks. darba spiediens: | 155 bar |
| Atgriešana vai maiņa: | 14 dienas |
| Apgriezieni: | 2500 rpm |
| Spriegums: | 12 V |
Apraksts:
Mini hidrauliskie agregāti ir patstāvīgas vienības. Tie darbojas, izmantojot elektromotoru, lai radītu hidraulisko spiedienu, kas nepieciešams motoru, cilindru, pacēlāju, hidraulisko cilindru un citu sistēmu darbināšanai.
Pieslēguma shēma


- Akumulatora negatīvais (−) pols tiek savienots ar DC motora negatīvo (−) polu (zilais).
- Akumulatora pozitīvais (+) pols tiek savienots ar kontaktora labo vara spaili.
- Kontaktora kabelis tiek savienots starp DC motora pozitīvo (+) polu (sarkans) un kontaktora kreiso vara spaili. Apvienotie divdzīslu kabeļi tiek savienoti ar vārsta spailēm.
- Četru dzīslu kabelis ar savienotāju tiek savienots ar DC motora negatīvo (−) polu.
- Dzeltenais kabelis tiek savienots ar kontaktora vara spaili.
- Viens melns kabelis tiek savienots ar kontaktora pelēko spaili.
- Termiskais kabelis tiek savienots ar kontaktora pelēko spaili, kas atrodas tuvāk motoram.









