Jauni produkti
HIDRAULISKAIS CILINDRS 50/40-500
| TEHNISKIE DATI | |
| Atgriešana vai apmaiņa: | 14 dienas |
| Garantija: | 2 gadi |
| Maks. spiediens: | 250 bāri |
| Maks. ātrums: | 0,5 m/s |
| Cilindra izplešanās spēks (250 bāri): | 3,14 tonnas |
| Cilindra izplešanās spēks (180 bāri): | 2,26 tonnas |
| Virzuļa iekšējais diametrs: | 50 mm |
| Virzuļa stieņa diametrs: | 40 mm |
| Hidrauliskā cilindra gājiens: | 500 mm |
| Svars: | 10,8 kg |
IZMĒRI

| Kods | Cilindrs | D (gājiens) | E |
| mm | |||
| 14427 | 50/40-100 | 100 | 230 → 330 |
| 14428 | 50/40-150 | 150 | 280 → 430 |
| 14429 | 50/40-200 | 200 | 330 → 530 |
| 14430 | 50/40-250 | 250 | 380 → 630 |
| 14431 | 50/40-300 | 300 | 430 → 730 |
| 14432 | 50/40-350 | 350 | 480 → 830 |
| 14433 | 50/40-400 | 400 | 530 → 930 |
| 14434 | 50/40-450 | 450 | 580 → 1030 |
| 14435 | 50/40-500 | 500 | 630 → 1130 |
| 14436 | 50/40-550 | 550 | 680 → 1230 |
| 14437 | 50/40-600 | 600 | 730 → 1330 |
| 14438 | 50/40-700 | 700 | 830 → 1530 |
| 14439 | 50/40-800 | 800 | 930 → 1730 |
| 14440 | 50/40-900 | 900 | 1030 → 1930 |
| 14441 | 50/40-1000 | 1000 | 1130 → 2130 |
Hidrauliskie cilindri MONO
Hidrauliskais cilindrs pārveido hidraulisko enerģiju lineārā spēkā un rezultējošā kustībā. Tie darbojas, balstoties uz Paskāla likumu, un izmanto spēku, ko rada slēgta šķidruma – eļļas – spiediens. Kad hidrauliskā šķidruma spiediens tiek pielietots viena cilindra pusei, tas spiež virzuli, radot lineāru kustību.
Mūsu MONO hidrauliskie cilindri nodrošina uzticamu spēku vienā virzienā.
Vienas darbības hidrauliskie cilindri ir izstrādāti, lai nodrošinātu uzticamu un kontrolētu spēku vienā virzienā – ideāli piemēroti celšanai, presēšanai, novirzīšanai vai aizspiešanai, kur stienis tiek atgriezts sākotnējā pozīcijā ar gravitācijas vai ārējas spēka palīdzību.
Galvenās īpašības:
- Vienkārša un izturīga konstrukcija
- Automātiska atkāpšanās, izmantojot ārējo spēku vai gravitāciju
- Zemas uzturēšanas izmaksas un ilgs kalpošanas laiks
- Pieejami dažādi gājiena garumi un virzuļa vai stieņa diametri
Vienas darbības hidrauliskie cilindri tiek izmantoti dažādās nozarēs, tostarp lauksaimniecībā, mehāniskajā inženierijā, būvniecībā, kuģu būvē, enerģētikā, pārtikas rūpniecībā un automobiļu nozarē.





