Jauni produkti
HIDRAULISKAIS CILINDRS 50/40-250
| TEHNISKIE DATI | |
| Atgriešana vai apmaiņa: | 14 dienas |
| Garantija: | 2 gadi |
| Maksimālais spiediens: | 250 bāri |
| Maksimālais ātrums: | 0,5 m/s |
| Cilindra izplešanās spēks (250 bāri): | 3,14 tonnas |
| Cilindra izplešanās spēks (180 bāri): | 2,26 tonnas |
| Virzuļa iekšējais diametrs: | 50 mm |
| Virzuļa stieņa diametrs: | 40 mm |
| Hidrauliskā cilindra gājiens: | 250 mm |
| Svars: | 6,7 kg |
IZMĒRI

| Kods | Cilindrs | D (gājiens) | E |
| mm | |||
| 14427 | 50/40-100 | 100 | 230 → 330 |
| 14428 | 50/40-150 | 150 | 280 → 430 |
| 14429 | 50/40-200 | 200 | 330 → 530 |
| 14430 | 50/40-250 | 250 | 380 → 630 |
| 14431 | 50/40-300 | 300 | 430 → 730 |
| 14432 | 50/40-350 | 350 | 480 → 830 |
| 14433 | 50/40-400 | 400 | 530 → 930 |
| 14434 | 50/40-450 | 450 | 580 → 1030 |
| 14435 | 50/40-500 | 500 | 630 → 1130 |
| 14436 | 50/40-550 | 550 | 680 → 1230 |
| 14437 | 50/40-600 | 600 | 730 → 1330 |
| 14438 | 50/40-700 | 700 | 830 → 1530 |
| 14439 | 50/40-800 | 800 | 930 → 1730 |
| 14440 | 50/40-900 | 900 | 1030 → 1930 |
| 14441 | 50/40-1000 | 1000 | 1130 → 2130 |
Hidrauliskie cilindri MONO
Hidrauliskais cilindrs pārvērš hidraulisko enerģiju lineārā spēkā un rezultējošā kustībā. Tie darbojas, balstoties uz Paskāla likumu, un izmanto spēku, ko rada ierobežotas šķidruma – eļļas – spiediens. Kad hidrauliskā šķidruma sūknē uz vienu cilindru pusi, tas spiež virzuli, radot lineāru kustību.
Mūsu MONO hidrauliskie cilindri pārstāv uzticamu jaudu vienā virzienā.
Vienvirziena hidrauliskie cilindri ir paredzēti, lai nodrošinātu uzticamu un kontrolētu spēku vienā virzienā – ideāli piemēroti pacelšanai, presēšanai, slīpēšanai vai satveršanai, kur virzuli atpakaļ sākotnējā pozīcijā atgriež gravitācija vai ārēja spēka iedarbība.
Galvenās īpašības:
- Vienkārša un izturīga konstrukcija
- Automātiska atvilkšana, izmantojot ārēju spēku vai gravitāciju
- Zemas apkopes izmaksas un ilgs kalpošanas laiks
- Pieejami dažādos gājiena garumos un virzuļa vai stieņa diametros
Vienvirziena hidrauliskie cilindri tiek izmantoti dažādās nozarēs, tostarp lauksaimniecībā, mehāniskajā inženierijā, celtniecībā, kuģu būvniecībā, enerģētikā, pārtikas rūpniecībā un automobiļu industrijā.





