Jauni produkti
HIDRAULISKAIS CILINDRS 40/30-500
| TEHNISKIE DATI | |
| Atgriešana vai apmaiņa: | 14 dienas |
| Garantija: | 2 gadi |
| Maks. spiediens: | 250 bāri |
| Maks. ātrums: | 0,5 m/s |
| Cilindra izplešanās spēks (250 bāri): | 1,77 tonnas |
| Cilindra izplešanās spēks (180 bāri): | 1,27 tonnas |
| Virzuļa iekšējais diametrs: | 40 mm |
| Virzuļa stienis diametrā: | 30 mm |
| Hidrauliskā cilindra gājiens: | 500 mm |
| Svars: | 6,9 kg |
IZMĒRI

| Kods | HIDRAULISKAIS CILINDRS MONO | D (cilindra gājiens) | E |
| mm | |||
| 14412 | 40/30-100 | 100 | 200 → 300 |
| 14413 | 40/30-150 | 150 | 250 → 400 |
| 14414 | 40/30-200 | 200 | 300 → 500 |
| 14415 | 40/30-250 | 250 | 350 → 600 |
| 14416 | 40/30-300 | 300 | 400 → 700 |
| 14417 | 40/30-350 | 350 | 450 → 800 |
| 14418 | 40/30-400 | 400 | 500 → 900 |
| 14419 | 40/30-450 | 450 | 550 → 1000 |
| 14420 | 40/30-500 | 500 | 600 → 1050 |
| 14421 | 40/30-550 | 550 | 650 → 1200 |
| 14422 | 40/30-600 | 600 | 700 → 1300 |
| 14423 | 40/30-700 | 700 | 800 → 1500 |
| 14424 | 40/30-800 | 800 | 900 → 1700 |
| 14425 | 40/30-900 | 900 | 1000 → 1900 |
| 14426 | 40/30-1000 | 1000 | 1100 → 2100 |
Hidrauliskie cilindri MONO
Hidrauliskais cilindrs pārveido hidraulisko enerģiju lineārā spēkā un attiecīgā kustībā. Tie darbojas, balstoties uz Pasāla likumu, un izmanto spēku, ko rada ierobežota šķidruma - eļļas - spiediens. Kad hidrauliskais šķidrums tiek sūknēts uz vienu cilindra pusi, tas spiež virzuli, radot lineāru kustību.
Mūsu MONO hidrauliskie cilindri pārstāv uzticamu spēku vienā virzienā.
Vienvirziena hidrauliskie cilindri ir paredzēti, lai nodrošinātu uzticamu un kontrolētu spēku vienā virzienā – ideāli piemēroti pacelšanai, spiešanai, noliekšanai vai skavēšanai, kur stienis atgriežas sākotnējā pozīcijā ar gravitācijas vai ārējā spēka palīdzību.
Galvenās īpašības:
- Vienkārša un izturīga konstrukcija
- Automātiska atsaukšanās, izmantojot ārējo spēku vai gravitāciju
- Zemas apkopes izmaksas un ilgs kalpošanas laiks
- Pieejami dažādos gājienos un virzuļa vai stieņa diametros
Vienvirziena hidrauliskie cilindri tiek izmantoti dažādās nozarēs, tostarp lauksaimniecībā, mehāniskajā inženierijā, būvniecībā, kuģu būvē, enerģētikā, pārtikas rūpniecībā un automobiļu nozarē.





