Jauni produkti
HIDRAULISKAIS CILINDRS 40/30-400
| TEHNISKIE DATI | |
| Atgriešana vai apmaiņa: | 14 dienas |
| Garantija: | 2 gadi |
| Maks. spiediens: | 250 bāri |
| Maks. ātrums: | 0,5 m/s |
| Cilindra izplešanās spēks (250 bāri): | 1,77 tonnas |
| Cilindra izplešanās spēks (180 bāri): | 1,27 tonnas |
| Stieņa iekšējais diametrs: | 40 mm |
| Stieņa diametrs: | 30 mm |
| Hidrauliskā cilindra gājiens: | 400 mm |
| Svars: | 5,8 kg |
IZMĒRI

| Kods | HIDRAULISKAIS CILINDRS MONO | D (cilindra gājiens) | E |
| mm | |||
| 14412 | 40/30-100 | 100 | 200 → 300 |
| 14413 | 40/30-150 | 150 | 250 → 400 |
| 14414 | 40/30-200 | 200 | 300 → 500 |
| 14415 | 40/30-250 | 250 | 350 → 600 |
| 14416 | 40/30-300 | 300 | 400 → 700 |
| 14417 | 40/30-350 | 350 | 450 → 800 |
| 14418 | 40/30-400 | 400 | 500 → 900 |
| 14419 | 40/30-450 | 450 | 550 → 1000 |
| 14420 | 40/30-500 | 500 | 600 → 1050 |
| 14421 | 40/30-550 | 550 | 650 → 1200 |
| 14422 | 40/30-600 | 600 | 700 → 1300 |
| 14423 | 40/30-700 | 700 | 800 → 1500 |
| 14424 | 40/30-800 | 800 | 900 → 1700 |
| 14425 | 40/30-900 | 900 | 1000 → 1900 |
| 14426 | 40/30-1000 | 1000 | 1100 → 2100 |
Hidrauliskie cilindri MONO
Hidrauliskais cilindrs pārvērš hidraulisko enerģiju par lineāru spēku un radīto kustību. Tie darbojas, pamatojoties uz Paskāla likumu, izmantojot spēku, ko rada ierobežotas šķidruma – eļļas – spiediens. Kad hidraulisko šķidrumu pumpē uz vienu cilindra pusi, tas spiež virzuli, radot lineāru kustību.
Mūsu MONO hidrauliskie cilindri nodrošina uzticamu jaudu vienā virzienā.
Vienpuses darbības hidrauliskie cilindri ir izstrādāti, lai nodrošinātu uzticamu un kontrolētu spēku vienā virzienā – ideāli piemēroti celšanai, presēšanai, slīpēšanai vai aizvēršanai, kur stienis tiek atgriezts sākotnējā pozīcijā ar gravitāciju vai ārēju spēku.
Galvenās īpašības:
- Vienkārša un robusta konstrukcija
- Automātiska atsaukšanās, izmantojot ārēju spēku vai gravitāciju
- Zemas uzturēšanas izmaksas un ilgs ekspluatācijas laiks
- Pieejami dažādos gājiena garumos un virzuļa vai stieņa diametros
Vienpuses darbības hidrauliskie cilindri tiek izmantoti dažādās nozarēs, tostarp lauksaimniecībā, mehāniskajā inženierijā, būvniecībā, kuģu būvē, enerģētikā, pārtikas rūpniecībā un automobiļu rūpniecībā.





