Új termékek
SZÍJTÁRCSA 2x17 Φ100/35mm
Kód:
14776
OEM:
9990000179053
Adó mértéke
22 %
Ár áfa nélkül:
10.485,74 HUF
Ár áfával:
12.792,60 HUF
Ref:
10
| Műszaki információk | |
| Szállító: | Lengyelország |
| Visszatérés vagy csere: | 14 nap |
| Garancia: | 6 hónap |
| Szíj szélessége: | 17 mm |
| Anyag: | Vas |
| Védelem: | Cink |
| Átmérő: | Ø100 mm |
| Tengelyhez: | 35 mm |
| Barázdák száma: | 2 |
Leírás
Kiváló minőségű ékszíjtárcsa két 17 mm-es barázdával, amely lehetővé teszi két szíj használatát a megbízható működés és nagyobb teljesítményátvitel érdekében. Az ékszíjtárcsa átmérője 100 mm, míg a tengelyfurat átmérője 35 mm. Ideális választás körfűrészekre, mezőgazdasági gépekre és ipari berendezésekre.




