Új termékek
HIDRAULIKUS HENGER MONO 60/50-450
| MŰSZAKI ADATOK | |
| Visszaküldés vagy csere: | 14 nap |
| Garancia: | 2 év |
| Maximális nyomás: | 250 bar |
| Maximális sebesség: | 0,5 m/s |
| Henger kinyomó erő (250 bar): | 4,91 tonna |
| Henger kinyomó erő (180 bar): | 3,53 tonna |
| Dugattyú belső átmérője: | 60 mm |
| Dugattyúrúd átmérője: | 50 mm |
| Hidraulikus henger lökethossza: | 450 mm |
| Súly: | 14,8 kg |
MÉRETEK

| Kód | MONO HIDRAULIKUS HENGER | D (henger lökete) | E |
| mm | |||
| 14442 | 60/50-100 | 100 | 260 → 360 |
| 14443 | 60/50-150 | 150 | 310 → 460 |
| 14444 | 60/50-200 | 200 | 360 → 560 |
| 14445 | 60/50-250 | 250 | 410 → 660 |
| 14446 | 60/50-300 | 300 | 460 → 760 |
| 14447 | 60/50-350 | 350 | 510 → 860 |
| 14448 | 60/50-400 | 400 | 560 → 960 |
| 14449 | 60/50-450 | 450 | 610 → 1060 |
| 14450 | 60/50-500 | 500 | 660 → 1160 |
| 14451 | 60/50-550 | 550 | 710 → 1260 |
| 14452 | 60/50-600 | 600 | 760 → 1360 |
| 14453 | 60/50-700 | 700 | 860 → 1560 |
| 14454 | 60/50-800 | 800 | 960 → 1760 |
| 14455 | 60/50-900 | 900 | 1060 → 1960 |
| 14456 | 60/50-1000 | 1000 | 1160 → 2160 |
MONO Hidraulikus hengerek
A hidraulikus henger a hidraulikus energiát lineáris erővé és annak következtében mozgássá alakítja. Működésük Pascal törvényén alapul, és a zárt folyadék - olaj - nyomása által kifejtett erőt hasznosítják. Amikor a hidraulikus folyadék a henger egyik oldalára jut, az kinyomja a dugattyút, létrehozva ezzel a lineáris mozgást.
MONO hidraulikus hengereink megbízható erőt képviselnek egy irányban.
Az egysíkú (egyműködésű) hidraulikus hengerek megbízható és szabályozott erőt biztosítanak egy irányban – ideálisak emeléshez, préseléshez, billentéshez vagy szorításhoz, ahol a dugattyúrúd visszatérését gravitáció vagy egy külső erő biztosítja az eredeti pozícióba.
Fő jellemzők:
- Egyszerű és robusztus szerkezet
- Automatikus visszahúzás külső erő vagy gravitáció által
- Alacsony karbantartási költségek és hosszú élettartam
- Különböző lökethosszúságban, dugattyú és rúd átmérőkkel elérhető
Az egyműködésű hidraulikus hengereket számos iparágban használják, beleértve a mezőgazdaságot, gépészetet, építőipart, hajógyártást, energetikát, élelmiszeripart és az autóipart.





