Új termékek
HIDRAULIKUS SZIVATTYÚ KÉSZLETEK GR.1 + ELEKTROMOS MOTOR 12V 1,6kW = 2,5cc - 6,6lit
Kód:
11761
OEM:
9990000024766
Adó mértéke
22 %
Ár áfa nélkül:
63.490,26 HUF
Ár áfával:
77.458,11 HUF
Ref:
16
| Műszaki adatok | |
| Szállító: | Törökország |
| Motor teljesítmény: | 1.6 kW |
| Szivattyú térfogatáram: | 2.5 cc |
| Aggregátum térfogatáram: | 6.6 l/min |
| Max. nyomás: | 120 bar |
| Visszaküldés vagy csere: | 14 nap |
| Fordulatszám: | 2650 rpm |
| Termék súlya: | 8 kg |
| Feszültség: | 12 V |
Leírás:
A hidraulikus egység meghajtásként működik a hidraulikus körben. Különböző alkalmazásokhoz, például alacsonyplatós pótkocsikhoz készült.








