    FREKVENCIA ÁTALAKÍTÓ-INVERTER 3Fázis 15kW GD20-015G-4-EU
    Kód:
    13999
    OEM:
    Adó mértéke
    22 %
    Ár áfa nélkül:
    Ár áfával:
    Ref:
    1
    KOSÁRBA
    Leírás:
    A kínálatunkban található frekvenciaváltók lehetnek egyfázisú (230V) vagy háromfázisú (400V), nagyon megbízhatóak és kifinomultak. A frekvenciaváltó által kínált funkciókkal vagy programokkal a forgásirány is megfordítható. A frekvenciaváltó háza előkészített lyukakkal rendelkezik a telepítéshez, és aktív hűtéssel van ellátva ventilátorral. A frekvenciaváltó egy kijelzőt biztosít számunkra, amelyen keresztül megkapjuk, beírjuk és beállítjuk a működési adatokat, amelyeket a vezérlőpanel gombjaival irányítunk.
    Kínálatunkban 0,75 kW-tól kezdődő frekvenciaváltók találhatók. A GD20 frekvenciaváltók vezérléssel vagy vektorvezérléssel rendelkeznek. Ez azt jelenti, hogy pontosabbak, és minimális ingadozással nagyon pontosan tartják a frekvenciát és a fordulatszámot.
    Szállító:
    Lengyelország
    Visszatérés vagy csere:
    14 nap
    Termék súlya:
    6.60 kg
    Garancia:
    6 hónap
    készlet tartalmaz:
    15 kW