Új termékek
ELEKTROMOS MOTOR MINI AGGREGÁTOR 230V - 3kW
Kód:
13200
OEM:
9990000091386
Adó mértéke
22 %
Ár áfa nélkül:
140.606,28 HUF
Ár áfával:
171.539,66 HUF
Ref:
3
| Műszaki adatok | |
| Szállító: | Törökország |
| Visszaküldés vagy csere: | 14 nap |
| Fordulatszám: | 1410 rpm |
| Áram: | 16.5 A |
| Feszültség: | 230 V |
| Termék súlya: | 20 kg |
| Garancia: | 6 hónap |
| IP védelem: | 55 |
| Teljesítmény: | 3 kW |
Leírás:
A hidraulikus egységekhez készült csere elektromotor megbízható működést biztosít a hidraulikus rendszer számára. Robusztus kialakítás, egyszerű telepítés és hosszú élettartam jellemzi, így alkalmas különféle hidraulikus alkalmazásokhoz műhelyekben, mezőgazdaságban és iparban.








