Új termékek
ELEKTROMOS MOTOR MINI AGGREGÁTOR 230V - 2,2kW
Kód:
100286
OEM:
9990000038503
Adó mértéke
22 %
Ár áfa nélkül:
129.009,88 HUF
Ár áfával:
157.392,05 HUF
Ref:
1
| Műszaki adatok | |
| Szállító: | Törökország |
| Visszaküldés vagy csere: | 14 nap |
| Fordulatszám: | 1430 rpm |
| Elektromos áram: | 14.2 A |
| Feszültség: | 230 V |
| Termék súlya: | 22 kg |
| IP védelem: | 55 |
| Teljesítmény: | 2.2 kW |
Leírás:
A hidraulikus egységekhez készült csere elektromotor megbízható működést biztosít a hidraulikus rendszer számára. Robusztus kialakítás, egyszerű telepítés és hosszú élettartam jellemzi, így alkalmas különféle hidraulikus alkalmazásokhoz műhelyekben, mezőgazdaságban és iparban.








