Új termékek
ELEKTROMOS MOTOR MINI AGGREGÁTOR 230V - 1,5kW
Kód:
100264
OEM:
9990000038183
Adó mértéke
22 %
Ár áfa nélkül:
94.220,68 HUF
Ár áfával:
114.949,23 HUF
Ref:
3
| Műszaki adatok | |
| Szállító: | Törökország |
| Visszaküldés vagy csere: | 14 nap |
| Fordulatszám: | 1410 rpm |
| Áramerősség: | 10.6 A |
| Feszültség: | 230 V |
| Súly: | 16.5 kg |
| IP védelem: | 55 |
| Teljesítmény: | 1.5 kW |
Leírás
Helyettesítő elektromos motor hidraulikus aggregáthoz, amely megbízható hidraulikus hajtást biztosít. Robusztus kialakítás, egyszerű szerelés és hosszú élettartam jellemzi, műhelyi, mezőgazdasági és ipari felhasználásra.








