Új termékek
ELEKTROMOS MOTOR MINI AGGREGÁTOR 230V - 0,75kW
Kód:
100263
OEM:
9990000038176
Adó mértéke
22 %
Ár áfa nélkül:
80.083,59 HUF
Ár áfával:
97.701,98 HUF
Ref:
4
| Műszaki adatok | |
| Szállító: | Törökország |
| Visszaküldés vagy csere: | 14 nap |
| Fordulatszám: | 1420 ford./perc |
| Áramerősség: | 4.7 A |
| Feszültség: | 230 V |
| Termék súlya: | 11 kg |
| IP védelem: | 55 |
| Teljesítmény: | 0.75 kW |
Leírás
Helyettesítő elektromos motor hidraulikus aggregáthoz, amely megbízható hajtást biztosít a hidraulikus rendszer számára. Robusztus kivitel, egyszerű szerelés és hosszú élettartam jellemzi, így alkalmas műhelyi, mezőgazdasági és ipari hidraulikus alkalmazásokhoz.








