Нови артикули
ХИДРАВЛИЧЕН ЦИЛИНДЪР МОНО 60/50-250
| ТЕХНИЧЕСКИ ДАННИ | |
| Връщане или замяна: | 14 дни |
| Гаранция: | 2 години |
| Макс. налягане: | 250 бар |
| Макс. скорост: | 0,5 м/с |
| Сила на разширение на цилиндъра (250 бар): | 4,91 тона |
| Сила на разширение на цилиндъра (180 бар): | 3,53 тона |
| Вътрешен диаметър на буталото: | 60 мм |
| Диаметър на буталния прът: | 50 мм |
| Ход на хидравличния цилиндър: | 250 мм |
| Тегло: | 10,2 кг |
РАЗМЕРИ

| Код | ХИДРАВЛИЧЕН ЦИЛИНДЪР МОНО | D (ход на цилиндъра) | E |
| мм | |||
| 14442 | 60/50-100 | 100 | 260 → 360 |
| 14443 | 60/50-150 | 150 | 310 → 460 |
| 14444 | 60/50-200 | 200 | 360 → 560 |
| 14445 | 60/50-250 | 250 | 410 → 660 |
| 14446 | 60/50-300 | 300 | 460 → 760 |
| 14447 | 60/50-350 | 350 | 510 → 860 |
| 14448 | 60/50-400 | 400 | 560 → 960 |
| 14449 | 60/50-450 | 450 | 610 → 1060 |
| 14450 | 60/50-500 | 500 | 660 → 1160 |
| 14451 | 60/50-550 | 550 | 710 → 1260 |
| 14452 | 60/50-600 | 600 | 760 → 1360 |
| 14453 | 60/50-700 | 700 | 860 → 1560 |
| 14454 | 60/50-800 | 800 | 960 → 1760 |
| 14455 | 60/50-900 | 900 | 1060 → 1960 |
| 14456 | 60/50-1000 | 1000 | 1160 → 2160 |
Хидравлични цилиндри МОНО
Хидравличният цилиндър преобразува хидравличната енергия в линейна сила и съответното движение. Те работят на базата на закона на Паскал и използват силата, генерирана от налягането на затворена течност – масло. Когато хидравличната течност се изпомпва към едната страна на цилиндъра, тя избутва буталото, създавайки линейно движение.
Нашите хидравлични цилиндри МОНО представляват надеждна сила в една посока.
Еднократните хидравлични цилиндри са проектирани да доставят надеждна и контролирана сила в една посока – идеални за повдигане, пресоване, накланяне или захващане, при което гравитацията или външна сила връщат пръта в първоначалната му позиция.
Ключови характеристики:
- Проста и здрава конструкция
- Автоматично прибиране чрез външна сила или гравитация
- Ниски разходи за поддръжка и дълъг експлоатационен живот
- Предлага се в различни дължини на хода и диаметри на буталото или пръта
Еднопосочните хидравлични цилиндри се използват в различни индустрии, включително земеделие, машиностроене, строителство, корабостроене, енергетика, хранително-вкусова промишленост и автомобилна индустрия.





