    HYDRAULISK TRYKKBRYTER K55 20-200 BAR (MAK.400BAR)
    HYDRAULISK TRYKKBRYTER K55 20-200 BAR (MAKS.400BAR)
    Kode:
    10840
    OEM:
    Skattesats
    22 %
    Pris uten MVA:
    Pris med MVA:
    Ref:
    9
    LEGG I HANDLEKURV
    Beskrivelse:
    Leverandør:
    Spania
    Temperaturområde:
    -20 / 90°C
    Retur eller bytte:
    14 dager
    el. strøm:
    5A
    el. spenning:
    250V
    Produktvekt:
    0.40 kg
    Garanti:
    6 måneder
    maks. justerbart trykk:
    20-200 bar
    max. trykk:
    400 bar