    DVOJNO NASTAVLJIVO STIKALO PRITISKA 20-300BAR XMLB300D2C11
    DOBBEL JUSTERBAR TRYKKBRYTER 20-300BAR XMLB300D2C11
    Kode:
    13160
    OEM:
    Skattesats
    22 %
    Pris uten MVA:
    Pris med MVA:
    Ref:
    1
    LEGG I HANDLEKURV
    Beskrivelse:
    Leverandør:
    Frankrike
    Maksimalt trykk:
    300 bar
    Retur eller bytte:
    14 dager
    el. strøm:
    1.5A
    el. spenning:
    240V
    Produktvekt:
    0.78 kg
    Garanti:
    6 måneder
    driftstemperatur:
    -25 / +70°C
    medium tilkobling:
    1/4"
    maks. justerbart trykk:
    20 - 300 bar
    min. trykk:
    20 bar