Nieuwe artikelen
MINI HYDRAULISCHE EENHEID 24V DC - 0.8KW = 0.5CC - 1.5 LITER - ENKELWERKENDE EENHEID (PVC) MET HANDPOMP
Code:
13873
OEM:
9990000151820
BTW-tarief
22 %
Prijs exclusief BTW:
286,89 EUR
Prijs inclusief BTW:
350,00 EUR
Ref:
2
| Technische gegevens | |
| Leverancier: | Turkije |
| Motorvermogen: | 0,8 kW |
| Pompdebiet: | 0,5 cc |
| Aggregaatdebiet: | 1,75 lit |
| Tankvolume: | 1,5 liter |
| Retour of omruiling: | 14 dagen |
| Voeding: | 24V DC |
| Productgewicht: | 6 kg |
| Draad: | 1/4" |
| Max. toerental: | 3500 rpm |
| Max. druk: | 220 bar |
Beschrijving:
Mini hydraulische aggregaten zijn zelfstandige eenheden. Ze werken met behulp van een elektromotor die de hydraulische druk genereert die nodig is voor het aandrijven van motoren, cilinders, hefapparatuur, hydraulische cilinders en andere toepassingen.
Aansluitschema

- De negatieve pool van de accu wordt aangesloten op de negatieve pool van de DC-motor (blauw).
- De positieve pool van de accu wordt aangesloten op de rechter koperen aansluiting van de contactor.
- De kabel van de contactor wordt aangesloten tussen de positieve pool van de DC-motor (rood) en de linker koperen aansluiting van de contactor.
- De gecombineerde tweedraads kabel wordt aangesloten op de klepaansluiting.
- De blauwe kabel (of zwart, afhankelijk van de serie) wordt aangesloten op de negatieve pool van de DC-motor.
- De rode kabel (of geel/groen, afhankelijk van de serie) wordt aangesloten op de koperen aansluiting van de contactor.
- De witte kabel wordt aangesloten op de grijze aansluiting van de contactor, die verder van de motor ligt.
- De thermische kabel wordt aangesloten op de grijze aansluiting van de contactor, die dichter bij de motor ligt.
Leverancier:
Turkije
Motorvermogen:
0.8 kW
pompstroom:
0.5 cc
aggregaatdebiet:
1.75 liter
Tankvolume:
1,5 liter
Retour of ruil:
14 dagen
stroomvoorziening:
24V DC
Productgewicht:
6 kg
Garantie:
6 maanden
Draad:
1/4"
max. RPM:
3500 tpm
max. druk:
220 bar









