Nieuwe artikelen
MINI HYDRAULISCH KRACHTPAKKET 24V DC - 2.2kW = 2.1cc - 8 lit - bidirectionele eenheid (metaal)
Code:
11549
OEM:
9990000021253
BTW-tarief
22 %
Prijs exclusief BTW:
311,48 EUR
Prijs inclusief BTW:
380,00 EUR
Ref:
59
| Technische gegevens | |
| Leverancier: | Turkije |
| Motorvermogen: | 2,2 kW |
| Pompdebiet: | 2,1 cc |
| Aggregaatdebiet: | 5,8 lit/min |
| Tankvolume: | 8 liter |
| Max. werkdruk: | 210 bar |
| Retour of omruiling: | 14 dagen |
| Toerental: | 2500 rpm |
| Spanning: | 24 V |
Beschrijving:
Mini hydraulische aggregaten zijn zelfstandige eenheden. Ze werken met behulp van een elektromotor die hydraulische druk genereert die nodig is voor het aandrijven van motoren, cilinders, hefapparatuur, hydraulische cilinders en andere toepassingen.
Aansluitschema


- De negatieve (−) pool van de accu wordt verbonden met de negatieve (−) pool van de DC-motor (blauw).
- De positieve (+) pool van de accu wordt verbonden met de rechter koperen aansluiting van de contactor.
- De kabel van de contactor wordt verbonden tussen de positieve (+) pool van de DC-motor (rood) en de linker koperen aansluiting van de contactor.
- De gecombineerde tweedraads kabels worden verbonden met de aansluitingen van de klep.
- De tweedraads kabel met connector aan het uiteinde wordt verbonden met de negatieve (−) pool van de DC-motor.
- De geel-groene kabel wordt verbonden met de koperen aansluiting van de contactor.
- Eén zwarte kabel wordt verbonden met de grijze aansluiting van de contactor.
- De thermische kabel wordt verbonden met de grijze aansluiting van de contactor, die dichter bij de motor zit.









