    0.55KW-ELECTRIC MOTOR MYT 80 1-4_1370RPM 1FASE VOETEN+FLENS-B3B5
    Code:
    12767
    OEM:
    BTW-tarief
    22 %
    Prijs exclusief BTW:
    Prijs inclusief BTW:
    Ref:
    14
    VOEG TOE AAN WINKELMAND
    Beschrijving:​
    Stap 1, hoe we de juiste elektrische motor kiezen uit alle varianten die op de markt worden aangeboden, is eerst te bepalen of we eenfasige elektrische motoren (230V) of driefasige elektrische motoren (400V) nodig hebben. Als we geïnteresseerd zijn in houtbewerking, kiezen we elektrische motoren voor cirkelzagen, maar we moeten voorzichtig zijn tussen eenfasige elektrische motoren voor cirkelzagen (230V)  en driefasige elektrische motoren voor cirkelzagen (400V).
    - Eenfasige elektrische motoren met flens B3 zijn klassieke elektrische motoren met voeten, met een spanning van 230V.
    Driefasige elektrische motoren met flens B3 zijn klassieke elektrische motoren met voeten, met een spanning van 400V.
    - We kunnen ook elektrische motoren voor cirkelzagen kiezen onder eenfasige 230V of driefasige 400V.
    Stap 3 selecteren we het gewenste vermogen van de elektrische motor, dat in ons aanbod varieert van 0.18 kW tot 315 kW.
    Leverancier:
    Polen
    model:
    MYT 80 1-4
    Retour of ruil:
    14 dagen
    Omwentelingen:
    1370 1/min
    elektrische stroom:
    4.17 A
    Behuizing:
    aluminium
    Capacitorparameters:
    20 μF / 450 V
    elektrische spanning:
    230 V
    Productgewicht:
    9.7 kg
    Garantie:
    1 jaar
    Asdiameter:
    19 mm
    vermogen:
    0.55 kW