Nauji produktai
HIDRAULINIS CILINDRAS 50/40-100
| TECHNINIAI DUOMENYS | |
| Grąžinimas arba keitimas: | 14 dienų |
| Garantija: | 2 metai |
| Maks. slėgis: | 250 barų |
| Maks. greitis: | 0,5 m/s |
| Cilindro išsiplėtimo jėga (250 barų): | 3,14 tonos |
| Cilindro išsiplėtimo jėga (180 barų): | 2,26 tonos |
| Stūmoklio vidinis diametras: | 50 mm |
| Stūmoklio strypo diametras: | 40 mm |
| Hidraulinio cilindro eiga: | 100 mm |
| Svoris: | 4,2 kg |
MATMENYS

| Kodas | Cilindras | D (eiga) | E |
| mm | |||
| 14427 | 50/40-100 | 100 | 230 → 330 |
| 14428 | 50/40-150 | 150 | 280 → 430 |
| 14429 | 50/40-200 | 200 | 330 → 530 |
| 14430 | 50/40-250 | 250 | 380 → 630 |
| 14431 | 50/40-300 | 300 | 430 → 730 |
| 14432 | 50/40-350 | 350 | 480 → 830 |
| 14433 | 50/40-400 | 400 | 530 → 930 |
| 14434 | 50/40-450 | 450 | 580 → 1030 |
| 14435 | 50/40-500 | 500 | 630 → 1130 |
| 14436 | 50/40-550 | 550 | 680 → 1230 |
| 14437 | 50/40-600 | 600 | 730 → 1330 |
| 14438 | 50/40-700 | 700 | 830 → 1530 |
| 14439 | 50/40-800 | 800 | 930 → 1730 |
| 14440 | 50/40-900 | 900 | 1030 → 1930 |
| 14441 | 50/40-1000 | 1000 | 1130 → 2130 |
Hidrauliniai cilindrai MONO
Hidraulinis cilindras paverčia hidraulinę energiją į linijinę jėgą ir sukelia judesį. Jis veikia pagal Pasaklio dėsnį ir naudoja uždaro skysčio – alyvos – slėgio sukuriamą jėgą. Kai hidraulinis skystis yra pumpuojamas į cilindro vieną pusę, jis stumia stūmoklį, sukuriant tiesinį judesį.
Mūsų MONO hidrauliniai cilindrai reiškia patikimą jėgą viena kryptimi.
Vienpusiai hidrauliniai cilindrai sukurti patikimai ir kontroliuojamai jėgai vienoje kryptimi tiekti – idealūs kėlimui, spaudimui, pasvirimui ar fiksavimui, kai stūmoklio strypas grįžta į pradinę padėtį gravitacijos arba išorinės jėgos pagalba.
Pagrindinės savybės:
- Paprasta ir tvirta konstrukcija
- Automatinis susitraukimas naudojant išorinę jėgą arba gravitaciją
- Mažos priežiūros išlaidos ir ilgas tarnavimo laikas
- Galima pasirinkti įvairius eigos ilgius bei stūmoklio ar strypo diametrus
Vienpusiai hidrauliniai cilindrai naudojami įvairiose pramonės šakose, įskaitant žemės ūkį, mechanikos inžineriją, statybas, laivų statybą, energetiką, maisto pramonę ir automobilių pramonę.





