Nauji produktai
HIDRAULINIS CILINDRAS 70/60-600
| TECHNINIAI DUOMENYS | |
| Grąžinimas ar keitimas: | 14 dienų |
| Garantija: | 2 metai |
| Maks. slėgis: | 250 bar |
| Maks. greitis: | 0,5 m/s |
| Cilindro išsiplėtimo jėga (250 bar): | 7,07 tonos |
| Cilindro išsiplėtimo jėga (180 bar): | 5,09 tonos |
| Stūmoklio vidinis skersmuo: | 70 mm |
| Stūmoklio strypo skersmuo: | 60 mm |
| Hidraulinio cilindro eiga: | 600 mm |
| Svoris: | 25 kg |
MATMENYS

| Kodas | HIDRAULINIS CILINDRAS MONO | D (cilindro eiga) | E |
| mm | |||
| 14457 | 70/60-100 | 100 | 260 → 360 |
| 14458 | 70/60-150 | 150 | 310 → 460 |
| 14459 | 70/60-200 | 200 | 360 → 560 |
| 14460 | 70/60-250 | 250 | 410 → 660 |
| 14461 | 70/60-300 | 300 | 460 → 760 |
| 14462 | 70/60-350 | 350 | 510 → 860 |
| 14463 | 70/60-400 | 400 | 560 → 960 |
| 14464 | 70/60-450 | 450 | 610 → 1060 |
| 14465 | 70/60-500 | 500 | 660 → 1160 |
| 14466 | 70/60-550 | 550 | 710 → 1260 |
| 14467 | 70/60-600 | 600 | 760 → 1360 |
| 14468 | 70/60-700 | 700 | 860 → 1560 |
| 14469 | 70/60-800 | 800 | 960 → 1760 |
| 14470 | 70/60-900 | 900 | 1060 → 1960 |
| 14471 | 70/60-1000 | 1000 | 1160 → 2160 |
Hidrauliniai cilindrai MONO
Hidraulinis cilindras paverčia hidraulinę energiją į linijinę jėgą ir judesį. Jie veikia pagal Pascalio dėsnį ir išnaudoja jėgą, kurią sukuria uždaryto skysčio – alyvos – slėgis. Kai hidraulinis skystis pumpuojamas į vieną cilindro pusę, jis stumia stūmoklį, sukeldamas linijinį judesį.
Mūsų MONO hidrauliniai cilindrai atstovauja patikimą jėgą viena kryptimi.
Vienveiksniai hidrauliniai cilindrai sukurti tiekti patikimą ir valdomą jėgą viena kryptimi – idealiai tinka kėlimo, spaudimo, pasvyrimo ar fiksavimo funkcijoms, kai gravitacija arba išorinė jėga grąžina strypą į pradinę padėtį.
Pagrindinės savybės:
- Paprasta ir tvirta konstrukcija
- Automatinis grįžimas naudojant išorinę jėgą arba gravitaciją
- Mažos priežiūros išlaidos ir ilgas tarnavimo laikas
- Galima pasirinkti skirtingas eigos ilgius bei stūmoklio ar strypo skersmenis
Vienveiksniai hidrauliniai cilindrai naudojami įvairiose pramonės šakose, įskaitant žemės ūkį, mechanikos inžineriją, statybą, laivų statybą, energetiką, maisto pramonę ir automobilių pramonę.





