Nauji produktai
HIDRAULINIS CILINDRAS 50/40-900
| TECHNINIAI DUOMENYS | |
| Grąžinimas arba keitimas: | 14 dienų |
| Garantija: | 2 metai |
| Maks. slėgis: | 250 barų |
| Maks. greitis: | 0,5 m/s |
| Cilindro išsiplėtimo jėga (250 barų): | 3,14 tonos |
| Cilindro išsiplėtimo jėga (180 barų): | 2,26 tonos |
| Stūmoklio vidinis skersmuo: | 50 mm |
| Stūmoklio veleno skersmuo: | 40 mm |
| Hidraulinio cilindro eiga: | 900 mm |
| Svoris: | 14,9 kg |
MATMENYS

| Kodas | Cilindras | D (eiga) | E |
| mm | |||
| 14427 | 50/40-100 | 100 | 230 → 330 |
| 14428 | 50/40-150 | 150 | 280 → 430 |
| 14429 | 50/40-200 | 200 | 330 → 530 |
| 14430 | 50/40-250 | 250 | 380 → 630 |
| 14431 | 50/40-300 | 300 | 430 → 730 |
| 14432 | 50/40-350 | 350 | 480 → 830 |
| 14433 | 50/40-400 | 400 | 530 → 930 |
| 14434 | 50/40-450 | 450 | 580 → 1030 |
| 14435 | 50/40-500 | 500 | 630 → 1130 |
| 14436 | 50/40-550 | 550 | 680 → 1230 |
| 14437 | 50/40-600 | 600 | 730 → 1330 |
| 14438 | 50/40-700 | 700 | 830 → 1530 |
| 14439 | 50/40-800 | 800 | 930 → 1730 |
| 14440 | 50/40-900 | 900 | 1030 → 1930 |
| 14441 | 50/40-1000 | 1000 | 1130 → 2130 |
HIDRAULINIAI CILINDRAI MONO
Hidraulinis cilindras paverčia hidraulinę energiją į tiesinę jėgą ir jos sukeltą judesį. Jie veikia pagal Paskalio dėsnį ir naudoja jėgą, susidarančią riboto skysčio - alyvos - spaudimu. Kai hidraulinis skystis pumpuojamas į cilindro vieną pusę, jis stumia stūmoklį ir sukuria tiesinį judėjimą.
Mūsų MONO hidrauliniai cilindrai užtikrina patikimą jėgą vienoje kryptimi.
Vienaveiksniai hidrauliniai cilindrai sukurti patikimai ir kontroliuojamai jėgai tiekti vienoje kryptyje – idealiai tinka pakėlimui, presavimui, pakreipimui ar fiksavimui, kai stūmoklio velenas grąžinamas į pradinę padėtį gravitacijos ar išorinės jėgos dėka.
Pagrindinės savybės:
- Paprasta ir tvirta konstrukcija
- Automatinis susitraukimas naudojant išorinę jėgą arba gravitaciją
- Mažos priežiūros sąnaudos ir ilgas tarnavimo laikas
- Galima pasirinkti įvairaus ilgio eigas, stūmoklio ar veleno skersmenis
Vienaveiksniai hidrauliniai cilindrai naudojami įvairiose pramonės šakose, tarp jų žemės ūkyje, mechanikos inžinerijoje, statybose, laivų gamyboje, energetikoje, maisto pramonėje ir automobilių pramonėje.





