    HYDRAULISCHE MOTOR MR 200 ECO (ALSG2-L-200)
    Kód produktu:
    14518
    OEM:
    Sazba daně
    22 %
    Cena bez DPH:
    Cena s DPH:
    Ref:
    10
    PŘIDAT DO KOŠÍKU
    Technické údaje
    Dodavatel:Čína
    Vrácení nebo výměna:14 dní
    Záruka:6 měsíců
    Průměr hřídele:25 mm
    Průtok oleje:
    stálý průtok 60 L/min, přerušovaný 75 L/min
    Připojovací závit:1/2"
    Teplotní rozsah:od -40 °C do 140 °C
    Krouticí moment:
    stálý krouticí moment 38,6 daNm, přerušovaný 44,2 daNm
    Otáčky:
    stálé otáčky 262 rpm, přerušovaný 278 rpm
    Tlaková ztráta:
    stálý tlak 160 bar, přerušovaný 200 bar
    Výkon:
    stálý výkon 11 kW, přerušovaný 13 kW