Uued tooted
HÜDRAULILINE SILINDER MONO 70/60-900
| TEHNILISED ANDMED | |
| Tagastamise või vahetamise aeg: | 14 päeva |
| Garantii: | 2 aastat |
| Maksimaalne rõhk: | 250 bar |
| Maksimaalne kiirus: | 0,5 m/s |
| Toru jõud (250 bar): | 7,07 tonni |
| Toru jõud (180 bar): | 5,09 tonni |
| Tõuke siseläbimõõt: | 70 mm |
| Tõukerihe läbimõõt: | 60 mm |
| Hüdrosilindri tõuge: | 900 mm |
| Kaal: | 29,7 kg |
MÕÕTMED

| Kood | HÜDROSILINDER MONO | D (silindri tõuge) | E |
| mm | |||
| 14457 | 70/60-100 | 100 | 260 → 360 |
| 14458 | 70/60-150 | 150 | 310 → 460 |
| 14459 | 70/60-200 | 200 | 360 → 560 |
| 14460 | 70/60-250 | 250 | 410 → 660 |
| 14461 | 70/60-300 | 300 | 460 → 760 |
| 14462 | 70/60-350 | 350 | 510 → 860 |
| 14463 | 70/60-400 | 400 | 560 → 960 |
| 14464 | 70/60-450 | 450 | 610 → 1060 |
| 14465 | 70/60-500 | 500 | 660 → 1160 |
| 14466 | 70/60-550 | 550 | 710 → 1260 |
| 14467 | 70/60-600 | 600 | 760 → 1360 |
| 14468 | 70/60-700 | 700 | 860 → 1560 |
| 14469 | 70/60-800 | 800 | 960 → 1760 |
| 14470 | 70/60-900 | 900 | 1060 → 1960 |
| 14471 | 70/60-1000 | 1000 | 1160 → 2160 |
Hüdrosilindrid MONO
Hüdrosilinder muudab hüdroenergiat lineaalseks jõuks ja sellest tulenevaks liikumiseks. Nad töötavad Pascali seaduse alusel ja kasutavad rõhu poolt suletud vedeliku – õli – tekitatud jõudu. Kui hüdrovedelik pumbatakse silindri ühele küljele, surub see kolvi, tekitades lineaalse liikumise.
Meie MONO hüdrosilindrid esindavad usaldusväärset jõudu ühelt poolt.
Ühetoimelised hüdrosilindrid on loodud pakkuma usaldusväärset ja kontrollitud jõudu ühes suunas – ideaalsed tõstmiseks, pressimiseks, kallutamiseks või kinnitamiseks, kus raskusjõud või väline jõud viib tihvti tagasi algasendisse.
Põhijooned:
- Lihtne ja robustne konstruktsioon
- Automaatne tagasitõmbamine välist jõudu või raskusjõudu kasutades
- Madalad hoolduskulud ja pikk kasutusiga
- Saadaval mitmesuguste tõuketega ning kolvi ja tihvti läbimõõtudega
Ühetoimelisi hüdrosilindreid kasutatakse erinevates tööstusharudes, sealhulgas põllumajanduses, mehhaanilises inseneriteaduses, ehituses, laevaehituses, energeetikas, toiduainetööstuses ja autotööstuses.





