Uued tooted
HÜDRAULILINE SILINDER MONO 70/60-1000
| TEHNILISED ANDMED | |
| Tagastamine või vahetamine: | 14 päeva |
| Garantii: | 2 aastat |
| Maksimaalne rõhk: | 250 bar |
| Maksimaalne kiirus: | 0,5 m/s |
| Silindri paisumisjõud (250 bar): | 7,07 tonni |
| Silindri paisumisjõud (180 bar): | 5,09 tonni |
| Tihendi siseläbimõõt: | 70 mm |
| Tõrkevarraste läbimõõt: | 60 mm |
| Hüdrosilindri käik: | 1000 mm |
| Kaal: | 31,3 kg |
MÕÕDUD

| Kood | HÜDROSILINDER MONO | D (silindri käik) | E |
| mm | |||
| 14457 | 70/60-100 | 100 | 260 → 360 |
| 14458 | 70/60-150 | 150 | 310 → 460 |
| 14459 | 70/60-200 | 200 | 360 → 560 |
| 14460 | 70/60-250 | 250 | 410 → 660 |
| 14461 | 70/60-300 | 300 | 460 → 760 |
| 14462 | 70/60-350 | 350 | 510 → 860 |
| 14463 | 70/60-400 | 400 | 560 → 960 |
| 14464 | 70/60-450 | 450 | 610 → 1060 |
| 14465 | 70/60-500 | 500 | 660 → 1160 |
| 14466 | 70/60-550 | 550 | 710 → 1260 |
| 14467 | 70/60-600 | 600 | 760 → 1360 |
| 14468 | 70/60-700 | 700 | 860 → 1560 |
| 14469 | 70/60-800 | 800 | 960 → 1760 |
| 14470 | 70/60-900 | 900 | 1060 → 1960 |
| 14471 | 70/60-1000 | 1000 | 1160 → 2160 |
Hüdrosilindrid MONO
Hüdrosilinder muudab hüdraulilise energia lineaarsuunaliseks jõuks ja sellest tulenevaks liikumiseks. Need töötavad Pascali seaduse alusel ning kasutavad suletud vedeliku - õli - rõhu poolt tekitatud jõudu. Kui hüdraulvedelik pumbatakse silindri ühele poolele, surub see kolvi, tekitades lineaarsuunalise liikumise.
Meie MONO hüdrosilindrid esindavad usaldusväärset jõudu ühes suunas.
Ühetoimelised hüdrosilindrid on loodud usaldusväärse ja kontrollitud jõu andmiseks ühes suunas – ideaalsed tõstmiseks, pressimiseks, kallutamiseks või surumiseks, kus raskusjõud või väline jõud viib varras tagasi algasendisse.
Põhiomadused:
- Lihtne ja vastupidav konstruktsioon
- Automaatne tagasitõmbumine välise jõu või raskusjõu abil
- Madalad hoolduskulud ja pikk kasutusiga
- Saadaval erinevate käigupikkuste ning kolvi või varraste läbimõõtudega
Ühetoimelisi hüdrosilindreid kasutatakse erinevates tööstusharudes, sealhulgas põllumajanduses, masinatööstuses, ehituses, laevaehituses, energiasektoris, toiduainetööstuses ja autotööstuses.





