Uued tooted
HÜDRAULILINE SILINDER MONO 70/60-100
| TEHNILISED ANDMED | |
| Tagastusaeg või vahetus: | 14 päeva |
| Garantii: | 2 aastat |
| Maksimaalne rõhk: | 250 bar |
| Maksimaalne kiirus: | 0,5 m/s |
| Silindri jõud (250 bar): | 7,07 tonni |
| Silindri jõud (180 bar): | 5,09 tonni |
| Tõrke siseläbimõõt: | 70 mm |
| Tõrke varre läbimõõt: | 60 mm |
| Hüdrosilindri tõukeulatus: | 100 mm |
| Kaal: | 9,3 kg |
MÕÕTMED

| Kood | HÜDRO-SILINDER MONO | D (silindri tõuge) | E |
| mm | |||
| 14457 | 70/60-100 | 100 | 260 → 360 |
| 14458 | 70/60-150 | 150 | 310 → 460 |
| 14459 | 70/60-200 | 200 | 360 → 560 |
| 14460 | 70/60-250 | 250 | 410 → 660 |
| 14461 | 70/60-300 | 300 | 460 → 760 |
| 14462 | 70/60-350 | 350 | 510 → 860 |
| 14463 | 70/60-400 | 400 | 560 → 960 |
| 14464 | 70/60-450 | 450 | 610 → 1060 |
| 14465 | 70/60-500 | 500 | 660 → 1160 |
| 14466 | 70/60-550 | 550 | 710 → 1260 |
| 14467 | 70/60-600 | 600 | 760 → 1360 |
| 14468 | 70/60-700 | 700 | 860 → 1560 |
| 14469 | 70/60-800 | 800 | 960 → 1760 |
| 14470 | 70/60-900 | 900 | 1060 → 1960 |
| 14471 | 70/60-1000 | 1000 | 1160 → 2160 |
MONO hüdrosilindrid
Hüdrosilinder muudab hüdroenergiat lineaalseks jõuks ja sellega kaasnevaks liikumiseks. Need töötavad Pascal’i seaduse alusel ja kasutavad suletud vedeliku – õli – rõhust tingitud jõudu. Kui hüdrovedelik pumbatakse silindri ühele poole, surub see kolvi, tekitades lineaarset liikumist.
Meie MONO hüdrosilindrid esindavad usaldusväärset jõudu ühes suunas.
Ühetoimelised hüdrosilindrid on mõeldud pakkuma usaldusväärset ja kontrollitud jõudu ühes suunas – ideaalne tõstmiseks, pressimiseks, kallutamiseks või kinnitamiseks, kus gravitatsioon või väline jõud viib varre tagasi algasendisse.
Põhijooned:
- Lihtne ja vastupidav konstruktsioon
- Automaatne tagasiliikumine välise jõu või gravitatsiooni toimel
- Madal hoolduskulu ja pikk kasutusiga
- Saadaval erinevate tõukeulatuste ning kolvi või varre läbimõõtudega
Ühetoimelisi hüdrosilindreid kasutatakse mitmetes tööstusharudes, sealhulgas põllumajanduses, mehhaaniliste seadmete ehituses, ehitusmasinates, laevatööstuses, energeetikas, toiduainetööstuses ja autotööstuses.





