    0.37KW-ELEKTRICKÝ MOTOR S BRZDOU MSH 71 2-4_1370RPM 3FÁZE MONTÁŽNÍ NOHY-B3
    Kód produktu:
    14204
    OEM:
    Sazba daně
    22 %
    Cena bez DPH:
    Cena s DPH:
    Ref:
    3
    PŘIDAT DO KOŠÍKU
    Dodavatel:
    Polsko
    model:
    MSH 71 2-4
    Vrátit nebo vyměnit:
    14 dní
    kroutící moment:
    4 Nm
    brzda:
    tvrdý - brzdný moment 4 Nm
    Otáčky:
    1370 1/min
    elektrický proud:
    1.1 A
    Kryt:
    hliník
    elektrické napětí:
    400 V
    Hmotnost produktu:
    6 kg
    Záruka:
    1 rok
    Průměr hřídele:
    14 mm
    výkon:
    0.37 kW