Нови артикули
КОМПЛЕКТ РЕДУКТОРИ 1:1,3 (27HP-20kW) ЗА ТОРОРАЗПРЪСКВАЧ L:450 - ALU
| Техническа информация | |
| Доставчик: | Полша |
| Връщане или замяна: | 14 дни |
| Гаранция: | 6 месеца |
| Тегло на продукта: | 22,1 кг |
| Предавателно число: | 1:1,3 |
| Входна скорост: | 540 об/мин |
| Изходна скорост: | 702 об/мин |
| Изходен въртящ момент: | 240 Нм |
| Товароносимост: | 27 К.с. (20 кВт) |
| Входен вал: | 1 3/8" Z6 (DIN 9611) |
| Изходен вал: | 2x 25 мм вал |
| Материал: | Алуминий |
| Смазваща среда: | Масло за редуктор (0,75 л) |
| Разстояние между редукторите: | 450 мм |

Описание
Висококачествен комплект редуктори за разпръсквачи на торове с предавателно число 1:1.3, подходящ за земеделски машини до 27 К.с. (20 кВт). Редукторите са изработени от висококачествен алуминий, осигуряващ по-ниско тегло на системата, като същевременно поддържа висока здравина и надеждна работа дори при взискателни работни условия.
Комплектът включва централен редуктор и два странични редуктора, свързани чрез валове. Разстоянието между техните оси е 450 мм.
Основни предимства:
- лека и издръжлива алуминиева конструкция,
- предавателно число 1:1.3,
- подходящ за разпръсквачи на торове и други земеделски машини,
- за тракторни задвижващи системи до 27 К.с. (20 кВт),
- надеждна и плавна работа,
- по-ниско тегло в сравнение с версии от чугун.






